Pobitno - Wilkowyja 20-22

9.12.2017. Sportowcy z naszego osiedla przegrali z osiedlem Wilkowyja 20-22 w mikołajkowym turnieju sportowym. Pobitno było lepsze w piłkę nożną, Wilkowyja - w siatkówkę i tenis stołowy.

W turnieju piłkarskim w kategorii open zwyciężyli Fanatycy Pobitna. Drugie miejsce także zajęła drużyna z Pobitna - Piankersi. Trzecie miejsce zajęli ekipa Straży Pożarnej, która w meczu o trzecie miejsce pokonała Kolejarza. Obydwie ekipy reprezentowały Wilkowyję. Chłopcy z Pobitna okazali się najlepsi także w kategorii klas 4-7.

Turniej siatkarski open wygrali Strażacy z OSP Wilkowyja. Drugie miejsce zajął team www.pobitno.pl a trzecie Wilkowyja. Natomiast w meczu siatkarskim klas 4-7, dzieciaki stworzyły pomieszane drużyny z Pobitna i Wilkowyji. Czyli wygrały dzieci z obydwu osiedli.

Turniej tenisa stołowego w kategori open wygrał Piotr Ziemiński (Pobitno), który w finale pokonał Norberta Lecha (Wilkowyja). Kolejne miejsca także zajęli tenisiści z Wilkowyji. W kategorii chłopcy z klas 4-7 zwyciężył Jakub Zięba z Wilkowyji. W finale pokonał Adriana Skibę z Pobitna. Kolejne miejsca zajęli zawodnicy z Wilkowyji, trzecie - Krzysztof Ludwin a czwarte, Dawid Kocór. Gratulacje!

Turniej udało się zorganizować dzięki środkom wygranym w ramach Rzeszowkiego Budżetu Obywatelskiego.
Słowa uznania i podziękowania należą się organizatorom - radom osiedli Pobitno i Wilkowyja.

  Pobitno Wilkowyja
Piłka Nożna 4-7 3 1
Piłka Nożna open 7 3
Siatkówka 4-7 1 1
Siatkówka open 2 4
Tenis open 4 6
Tenis 4-7 3 7
  20 22

(Adam Napiórkowski)

Sponsorzy Dni Osiedla Pobitno
26 maja 2018
Kontakt z redakcją redakcja@pobitno.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez pobitno.pl Osiedle Pobitno Rzeszów